Z życia parafii – 27.07.2017

ZAPRASZAMY chętnych do pomocy…
W naszej parafii, tak jak w całej Polsce, w ramach kolejnej 9. edycji ogólnopolskiej akcji „Tornister pełen uśmiechu” na nowy rok szkolny 2017/2018 do ofiarodawców trafiają kolorowe plecaki. Darczyńcy wypełnią je zeszytami, kredkami, blokami rysunkowymi, plasteliną, bibułką, kolorowym papierem i wszystkim, co może się przydać uczniowi w szkole.
tr.jpgpppp.JPG
Pierwszy plecak już „przyszedł”…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s