Ogłoszenia Parafialne – 06.08.2017

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE
XVIII  Niedziela

p3p.jpg

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
  1. Sierpień to miesiąc rolniczego trudu, maryjnych świąt i patriotycznych rocznic, stąd apel o trzeźwość w tym miesiącu.
  1. Serdecznie podziękowania dla osób, które odpowiedziały na apel i napełniły Tornistry dla ubogich dzieci, sprawiając im radość. Niech Wam Bóg wynagrodzi za Wasze dobre serca.

1. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na Caritas Archidiecezji Łódzkiej – do puszek złożono 400 zł.
  • we wtorek – św. Dominika
  • w środę – św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • w czwartek – św. Wawrzyńca
  • w piątek – św. Klary
  1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
  1. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  1. W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  1. W najbliższą sobotę rozpoczynamy Nowennę przed rozpoczęciem 92 Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę. W czasie 9 dni modlitwy po Mszy Św. będziemy polecać sprawy Kościoła, Diecezji, naszej Ojczyzny i tych wszystkich, którzy w Niej uczestniczą.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Kaczmarek Arkadiusz, Janus Henryk , Stanisław i Zdzisław, Pyśniak Józef, Dubiński Grzegorz  – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )