Ogłoszenia Parafialne – 10.09.2017

XXIII  Niedziela Zwykła

mw.jpg

1. Od dziś do następnej niedzieli trwa VII Tydzień Wychowania pod hasłem: „Maryja wychowawczynią pokoleń”,  czyli czas modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  2. Rozpoczynamy cykl katechez dla dorosłych. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.
  3. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed  I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.

• w środę– wspomnienie św. Jana Chryzostoma bpa
  • w czwartek –  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w piątek –  wspomnienie NMP Bolesnej
  • w sobotę – św.  męczenników Korneliusza pap.  i Cypriana bpa.
  1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30.  Ze spowiedzi można skorzystać  przed Mszą Świętą.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki od 16.00 do 17.15. (W sprawach nagłych o każdej porze).
  3. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaca Jan, Marzena i Rafał Kaźmierscy, Kaczmarek Zofia, Dubiński Grzegorz – Bóg zapłać.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Ś.p. Kamil Moskal –  8 miesięcy  – z ul. Antoniewskiej

„Wieczny odpoczynek, racz mu  dać Panie..”