Ogłoszenia Parafialne – 24.09.2017

XXV  Niedziela Zwykła

Koronka.jpg

1. W ubiegłą niedzielę, zebrano do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej 420 zł.
  • w poniedziałek – wsp. Bł. Władysława z Gielniowa
  • w środę – wsp. św. Wincentego a Paulo
  • w czwartek –  św. Wacława – Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach miast odbędzie się, jak co roku, 28 września, o godz. 15.00. Zachęcam do gromadzenia się w różnych miejscach naszych miast i głośnego odmówienia koronki. Zachęcajmy też przechodniów do włączenia się do modlitwy. Ta prosta inicjatywa modlitewna rozpoczęła się w Łodzi 9 lat temu i obejmuje dziś wszystkie kontynenty ziemi.
  • W piątek– Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • w sobotę – św. Hieronima

1. Katecheza dla dorosłych „Tajemnice  Eucharystii”  we czwartek o godz.18.30. Zapraszam.
  2. W następną niedzielę w czasie Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii Św.
  3. Ze spowiedzi można korzystać przed Mszą Świętą.
  4. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Seliga Adrian, Kaczmarek Zofia i Arkadiusz – Bóg zapłać.
  5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.