Ogłoszenia Parafialne – 22.10.2017

XXIX   Niedziela Zwykła

1. Idźcie i głoście”, takim hasłem rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach i trudach tego tygodnia pamiętajmy o wszelkich dziełach misyjnych.  Za ofiary złożone dziś na tacę w imieniu misjonarzy mówimy – Bóg zapłać.
  1. W tym tygodniu czcimy :
  • W sobotę –  św. apostołów Szymona i Judę Tadeusza
  1. Katecheza dla dorosłych. „Postawy modlitewne”. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.

wspom.jpg

1. Nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.00.
  2. Po wprowadzeniu reformy szkolnictwa, Konferencja Episkopatu Polski postanowiła aby Bierzmowanie młodzieży odbywało się w swojej parafii w klasie 8, a aprzygotowanie rozpoczęło się już od klasy 6.
  3. W kancelarii Parafialnej tylko do końca października przyjmuję  zapisy naszych
    parafian z klas 6 i 7,  chętnych  do przyjęcia Sakramentu  Bierzmowania. Jak dotąd tylko 2 osoby zgłosiły chęć przyjęcia tego Sakramentu.
  1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przyjmujemy   na „wypominki” w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. Kwiaty do dekoracji kościoła ofiarowała Rodzina Chorodeckich z ul. Plonowej, Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Janus Henryk, Stanisław,  Zdzisław i  Dubiński Grzegorz. Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
                        Ś.p. Sabina Ceran – l. 81 – z ul. Piaskowiec

Ś. p. Wacław Góra – l. 90 z ul. Traktorowa

„Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”