Ogłoszenia Parafialne – 05.11.2017

XXXI Niedziela Zwykła
1.
Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
2. Za tydzień przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zachęcamy do włączenia się w akcję „OCALMY CHRZEŚCIJAN NA BLISKIM WSCHODZIE”. Cały Bliski Wschód, to tereny, na których chrześcijaństwo jest obecne od samego początku. Dziś, niestety, istnieje obawa o przyszłość chrześcijan na tych ziemiach. Dzięki ofiarom składanym za tydzień do puszek – Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie – może nieść pomoc chrześcijanom.
odpust2.jpg

  1. W naszym kościele msze święte codziennie o godz. 18.00,
  2. Jeszcze tylko do środy możemy zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  3. W tym tygodniu nie będzie katechezy dla dorosłych.
  4. Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza do włączenia się do akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2017”. Celem akcji jest rozprowadzenie specjalnych świec, które płonąc na wigilijnym stole symbolizują jedność i pamięć o tych dzieciach, które potrzebują naszej pomocy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na całoroczne dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach, a także leczenie i rehabilitację, pomoc edukacyjną oraz letni wypoczynek. Wigilijne świece CARITAS są do nabycia pod chórem u Pań z Parafialnego Koła Caritas.
  5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s