Ogłoszenia Parafialne – 26.11.2017

XXXIV Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

• Dziś w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu  Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  • Dzisiaj zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.
  • Po ogłoszeniach poświęcimy opłatki wigilijne, które od dziś będą roznoszone po domach, początek od strony Zgierza. Tego zadania podjął się – znany dobrze z lat poprzednich –  Pan Grzegorz Dubiński.  Opłatki będą również do nabycia w kancelarii parafialnej i zakrystii.

kch.jpg

1. W tym tygodniu przypada:
  • W czwartek św. Andrzeja Apostoła
  • W I piątek z posługą duszpasterską do chorych udam się od godz. 8.00.
  • W I sobotę – wynagradzamy Matce Bożej za wyrządzone zniewagi.
  1. Za tydzień, od I niedzieli Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, ale już dziś zachęcamy do takiej organizacji czasu, by móc uczestniczyć w Roratach o 18.00.
  1. Od soboty 02 grudnia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Celem tej wizyty jest wspólna modlitwa całej rodziny wraz z kapłanem oraz pobłogosławienie  domu i mieszkańców, a także zorientowanie się o religijnym życiu parafian.

Na kolędę – na stole przykrytym białym obrusem stawiamy krzyż, świece, Pismo św. i      wodę święconą z kropidłem. Kolędę rozpoczynamy o 14.00, a w soboty o 9.00.      Postarajmy się aby cała rodzina uczestniczyła w tym liturgiczno-rodzinnym spotkaniu.

Porządek kolędy w tym tygodniu:

*sobota – od 9.00 –  ul. Glebowa, Chochoła

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Bibik Ireneusz, Lech Halina i Irena Kubiak Wesołowska – Bóg zapłać.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, Mały Gość,  Gość Niedzielny.

Połączenie z %s