Ogłoszenia Parafialne – 26.11.2017

XXXIV Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata
1.
Dziś w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu  Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
2.
Dzisiaj zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.
kch.jpg

3. Po ogłoszeniach poświęcimy opłatki wigilijne, które od dziś będą roznoszone po domach, początek od strony Zgierza. Tego zadania podjął się – znany dobrze z lat poprzednich –  Pan Grzegorz Dubiński.  Opłatki będą również do nabycia w kancelarii parafialnej i zakrystii.

1. W tym tygodniu przypada:
  • W czwartek św. Andrzeja Apostoła
  • W I piątek z posługą duszpasterską do chorych udam się od godz. 8.00.
  • W I sobotę – wynagradzamy Matce Bożej za wyrządzone zniewagi.
  1. Za tydzień, od I niedzieli Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, ale już dziś zachęcamy do takiej organizacji czasu, by móc uczestniczyć w Roratach o 18.00.
  1. Od soboty 02 grudnia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. Celem tej wizyty jest wspólna modlitwa całej rodziny wraz z kapłanem oraz pobłogosławienie  domu i mieszkańców, a także zorientowanie się o religijnym życiu parafian.

Na kolędę – na stole przykrytym białym obrusem stawiamy krzyż, świece, Pismo św. i      wodę święconą z kropidłem. Kolędę rozpoczynamy o 14.00, a w soboty o 9.00.      Postarajmy się aby cała rodzina uczestniczyła w tym liturgiczno-rodzinnym spotkaniu.

Porządek kolędy w tym tygodniu:

*sobota – od 9.00 –  ul. Glebowa, Chochoła

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Bibik Ireneusz, Lech Halina i Irena Kubiak Wesołowska – Bóg zapłać.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, Mały Gość,  Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s