Ogłoszenia Parafialne – 10.12.2017

II Niedziela Adwentu
1. W każdą niedzielę w naszym kościele o godz. 7.40 śpiewamy „Godzinki  ku czci Niepokalanego Poczęcia N.M.P.”.
2. Roraty
codziennie o godz. 18.00.  Zapraszamy z lampionami.
raraty.jpg

1. W dzisiejszą niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodzie a przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  1. Katecheza dla dorosłych. „Księgi liturgiczne”. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.
  1. Duszpasterskie spotkanie dla młodzieży, która zapisała się do bierzmowania oraz ich rodziców – w piątek po Mszy św. około 18.30.
  1. Od soboty rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  1. W ubiegłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas na „kolonie dla dzieci” zebrał 796 zł. Za dar Waszych serc składam serdeczne Bóg zapłać!
  1. Słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy złożyli artykuły spożywcze dla ubogich. Dary owe w najbliższym czasie zostaną przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii. Niech Dobry Bóg okaże i Wam Swoje Nieskończone Miłosierdzie na miarę Waszych serc.
  1. W następną niedzielę – 17 grudnia, rozpoczniemy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które poprowadzi Ojciec Mariusz MazurkiewiczRedemptorysta.  Nauki będą głoszone w niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00.  Prosimy o modlitwę w tych intencjach.
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

* poniedziałek  od 14.00 – ul. Kłosowa, Nasienna, Lechicka.
         *środa – Kaczeńcowa, Juliusza, Ludowa, Wersalska, Piaskowiec, Traktorowa.
         * czwartek   – ul. Śniadeckiego, Gruntowa, Szczecińska, Skibowa.
         *sobota  od 9.00  – ul. Selerowa, Zimna Woda, Szałwiowa.

• Pod chórem są do nabycia kalendarze i tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
                Ś.p. Elżbieta Ubysz  – l. 90  – z ul. Liściasta
    „Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s