Ogłoszenia Parafialne – 14.01.2018

II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, a od czwartku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan oraz Dzień Judaizmu w środę.
  2. W tym tygodniu czcimy:
  • W środę – św. Antoniego, opata
  • w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa
  • w sobotę – św. Sebastiana
  1. Grupowe spotkanie z kandydatami do Bierzmowania w piątek 19 stycznia o 18.30 w Sali katechetycznej na plebani.
  2. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  1. W następną niedzielę, ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na potrzeby Parafii. Bóg zapłać.
  2. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

tmj.jpg

* 15 I – poniedziałek –ul. Skwarczyńskiej, Szarej Piechoty, Toskańska, Grechuty.
     * 17 I – środa – od 13.00 – ul. Tatarczana
* 18 I – czwartek- ul. Safrina, Kondka.
* 20 I – sobota od 9.00 – ul. Klinowa, Flamandzka,

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk i Stanisław z brygadą,  a przy parkingu – Kwiatkowski Andrzej z synami Czesławem i Tadeuszem, Kosiec Stanisław, Stańczykowski Krzysztof    – Bóg zapłać.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.