Ogłoszenia Parafialne – 28.01.2018

IV Niedziela Zwykła

1. W piątek (2 lutego)- Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej. Poświęcenie gromnic w czasie Mszy św. o godz. 8.00 i o 18.00. Został  zakupiony olej do świec na ołtarze w naszym kościele, osobom, które zwyczajem lat ubiegłych chcą złożyć w ofierze taki olej, składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  1. W następną niedzielę na mszy św. o 11.30 poświęcenie świec dla dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą.

ofiarowanie.jpg

• W środę – św. Jana Bosko
  • I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  • I piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego i odwiedziny chorych po godz. 9.00
  • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej, po mszy o 18 błogosławieństwo gardła z racji  św. Błażeja
  1. Przy naszym parkingu pracował Pan Andrzej Kwiatkowski z synami Czesławem i Tadeuszem. Bóg zapłać.        5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.