Ogłoszenia Parafialne – 04.02.2018

V Niedziela Zwykła
1.
Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
2. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską. 721 rodzin zaprosiło kapłana do swojego domu, czyli 1965 osób przyznaje się do łączności z naszą parafią. Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj  o 10.00 Msza św. w int. Rodzin, które przyjęły kapłana po kolędzie.
adoracja_1_nied

  1. W następną niedzielę 11 lutego- wspomnienie NMP z Lourdes – XXVI ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Zapraszamy wszystkich a szczególnie chorych na mszę św. o godz. 16.3o w czasie której zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Prosimy aby rodziny i sąsiedzi pomogli chorym w dotarciu do kościoła.
  1. Maleńki Franciszek z Rodzicami ufundował  nowy woskowy paschał na 2018 .  Serdeczne Bóg zapłać za troskę o piękno liturgii.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk i Stanisław  z brygadą,  a przy parkingu – Kwiatkowski Andrzej z synem Tadeuszem  i Stańczykowski Krzysztof    – serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela  i Gość Niedzielny.
  2. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
    Ś.p. Bronisław Jedliński  – l. 70  z ul. Jaglana
    „Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie” 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s