Ogłoszenia Parafialne – 18.02.2018

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. W Popielec do puszek na Dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 260 zł. Za dar Waszych serc składam  serdeczne Bóg zapłać!
  1. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o   17.30 które poprowadzą  MINISTRANCI  i Msza Św.
  1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. o godz. 16.30  po nich Msza Św.

gorzkie_z.jpg

1. Katecheza dla dorosłych. „Sakramenty Święte”. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Mały Gość i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:           Ś.p. Mirosława Kuzia   – l. 59 z ul. Liściasta

„Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”