Ogłoszenia Parafialne – 25.02.2018

2 Niedziela Wielkiego Postu
1.
Zbiórka ofiar do puszek  na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
2. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną  na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 1550  zł. Za dar Waszych serc składam  serdeczne Bóg zapłać!
3. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, które poprowadzi Róża Różańcowa p.w. „Wniebowzięcie N.M.P.”

tab1.jpg

4.
W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30 po nich Msza Św.
5.
Bardzo serdecznie dziękuję pewnej rodzinie za ufundowanie fioletowego i zielonego ornatu dla naszej parafii.

• I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  • I piątek – odwiedziny chorych od  8.00
  • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej,
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk , Stanisław, Krzysztof i Kosiec Stanisław, a Pan Bibik Ireneusz wykonał tabernakulum do ciemnicy na Wielki Czwartek -Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s