Ogłoszenia Parafialne – 04.02.2018

3 Niedziela Wielkiego Postu

1. We czwartek mija 5 rocznica śmierci poprzedniego Proboszcza Ks. Józefa Caruka.
  1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce zebraliśmy 1300 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. Katecheza dla dorosłych – „Sakramentalia”. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli ok. 18.30.
  1. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ 17.30,  które poprowadzą kandydaci do Bierzmowania z naszej parafii a w niedzielę GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30 i po nich Msza Święta.
  1. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi przed Mszą Św., nie odkładajmy jej na później.
  1. W następną niedzielę – 11 marca, rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadzi  Grzegorz Krzyżostaniak OMI,  z Grotnik
    Nauki będą głoszone w niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. oraz w
    * poniedziałek , wtorek i środę o godz. 10.00 i 18.00 dla wszystkich
    * dla dzieci o godz.8.15  klasy III  i  IV,
    * o godz. 9.00 klasy I i II
    * o godz. 11.30  klasy V, VI i VII.
    Prosimy o modlitwę w tych intencjach.

rekolekcje.jpg

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław i Krzysztof, – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:           Ś.p.  Jerzy Sadliński – l. 90  z ul. Aleksandrowska
    „Wieczny odpoczynek, racz mu  dać Panie..”