Ogłoszenia Parafialne – 11.03.2018

4 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj Niedziela Radości –„Laetare”. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne.  Nauki będą głoszone  dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w  poniedziałek ,   wtorek  i  środę * o godz. 10.00 i 18.00 dla wszystkich

* dla dzieci
#  o godz.8.15  klasy III  i  IV,
#  o godz. 9.00 klasy I i II
#  o godz. 11.30  klasy V, VI i VII.

Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy jej na później.
Ofiary, które złożymy na tacę we wtorek i środę,  niech będą wyrazem naszej wdzięczności  O. Rekolekcjoniście za prowadzone Rekolekcje.

rekw

1. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, które poprowadzą dzieci szkolne, a w niedzielę GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30  i po nich Msza Św.
  1. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  1. W następną niedzielę, ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na potrzeby Parafii. Bóg zapłać.
  1. W następną niedzielę odbędzie się zbiórka żywności dla osób potrzebujących z naszej Parafii. Paczki z artykułami żywnościowymi i środkami czystości można dostarczać do zakrystii lub Punktu Caritas we wtorki w godz. 16.30 – 18.00.
  1. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki, świece i baranki wielkanocne.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.