Ogłoszenia Parafialne – 18.03.2018

5 Niedziela Wielkiego Post

1. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Archidiecezji Łódzkiej.

2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm przed każdą mszą św. Uroczyste na Mszy o 11.30 z procesją dokoła kościoła.

3. W piątek nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, które poprowadzi Róża Różańcowa p.w. „Zesłanie Ducha Świętego”. W niedzielę GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30, po nich Msza Św.

4. Katecheza dla dorosłych – „Waga Przykazań Kościelnych”. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli ok. 18.30.

jozef.jpg

5. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki, które będą nam potrzebne w Wielką Sobotę, baranki wielkanocne i palemki.

6. Organizowana jest 6 dniowa Pielgrzymka po Sanktuariach na Mazurach i Litwie. Więcej informacji na plakacie na parafialnej tablicy ogłoszeń oraz u S. Doroty.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, List do Pani.