Ogłoszenia Parafialne – 22.04.2018

IV   NIEDZIELA   WIELKANOCNA

1. Dzisiaj rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
3. W poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha bpa i męczennika Głównego Patrona Polski.
4. W środę – świętego Marka Ewangelisty, dzień imienin biskupa Marka Marczaka.

biblioteka-zdjecca8ccc81.png

1. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę po mszy wieczorowej na plebani.
  2. Katecheza dla dorosłych – „Grzechy przeciw Duchowi Świętemu”. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli ok. 18.30.
  3. W piątek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji naszych Parafian, którzy odeszli do wieczności w tym miesiącu.
  4. W tym tygodniu można zapisać swoje dziecko na katechezę przygotowującą do I Spowiedzi i Komunii Św. w 2019 roku.
  5. Przypominam, że w naszym kościele Sakramentu Chrztu udzielamy w każdą 2 i 4 niedzielę miesiąca. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Św.
  6. Rodzinom, które z naszej Parafii pielgrzymowały do Ziemi Świętej składam serdeczne podziękowanie za przywiezioną z Betlejem i ofiarowaną Parafii – Figurę Św. Józefa, a pewnej osobie za czerwoną stułę z Jerozolimy – Bóg zapłać.
  7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Kwiatkowski Andrzej, Stańczykowski Krzysztof – Bóg zapłać.
  8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Czesław Smolarek – l. 80 – z ul. Żyzna;

Ś.p. Bożena Zawadzka – l. 64 z ul. Lechicka

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….”