Ogłoszenia Parafialne – 15.07.2018

XV Niedziela Zwykła
1. W następną niedzielę błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy Św.
2. W dniach od 22 do 29 lipca 2018 r, obchodzimy 19 Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”, dlatego w następną niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek. Podaruj 1 grosz za 1 km bezpiecznie przejechany na rzecz misyjnych środków transportu jako Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże. W imieniu misjonarzy dziękujemy ofiarodawcom.

informacje.jpg

3. W tym tygodniu przypada :
• w poniedziałek – NMP z góry Karmel
• w środę – bł. Szymona z Lipnicy
• w piątek – bł. Czesława
• w sobotę – św. Wawrzyńca

4. „Tornister pełen uśmiechu”- to akcja charytatywna, której celem jest skompletowanie i przekazanie najuboższym dzieciom wyprawek szkolnych. Otrzymaliśmy z Caritas 15 pustych plecaków. Chętnych prosimy o zabranie plecaków i uzupełnienie artykułami szkolnymi, zgodnie z załączoną listą. Każdy plecak jest przypisany do konkretnego dziecka. Bóg zapłać za dobre serca.

5. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Lech Halina, Janus Henryk – serdeczne Bóg zapłać.

6. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Apolonia Jagiełło – l.86 z ul. Lechicka
Ś.p. Włodzimierz Roman Dzięcielski – l.62

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s