Ogłoszenia Parafialne – 22.07.2018

XVI Niedziela Zwykła
1. W dzisiejszą niedzielę błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy Św.
2. Od dzisiaj do 29 lipca 2018 r, obchodzimy 19 Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”, dlatego dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek. Podaruj 1 grosz za 1 km bezpiecznie przejechany na rzecz misyjnych środków transportu jako Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże. W imieniu misjonarzy dziękujemy ofiarodawcom.

sw_Krzystof2.jpg

3. W tym tygodniu przypada :
• w poniedziałek – św. Brygidy, zak. Patronki Europy
• we wtorek– św. Kingi
• w środę – św. Jakuba ap.
• we czwartek – św. Joachima i Anny – Rodziców NMP – dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.

4. W następną niedzielę zbiórka ofiar do puszek na dzieła CARITAS Archidiecezji Łódzkiej.

5. „Tornister pełen uśmiechu”- to akcja charytatywna, której celem jest skompletowanie i przekazanie najuboższym dzieciom wyprawek szkolnych. Otrzymaliśmy z Caritas 15 pustych plecaków, a dopiero 6 zostało zabranych. Chętnych prosimy o zabranie plecaków i uzupełnienie artykułami szkolnymi, zgodnie z załączoną listą. Bóg zapłać za dobre serca.

6. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Seliga Adrian i Kaczmarek Zofia – serdeczne Bóg zapłać.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, List do Pani
i Gość Niedzielny.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s