Ogłoszenia Parafialne – 05.08.2018

XVIII Niedziela Zwykła

1. W następną niedzielę uroczyście wprowadzi relikwie ŚW. MAKSYMILIANA KOLBE do naszego kościoła parafialnego O. Rafał Kwiatkowski – franciszkanin z Łagiewnik o godz. 10.00 MSZA ŚW. i uczczenie relikwii przez ucałowanie.

Zaproszenie2ooooo.jpg

2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.

3. Serdecznie podziękowania dla osób, które napełniły Tornistry dla ubogich dzieci, sprawiając im radość. Niech Wam Bóg wynagrodzi za Wasze dobre serca.

4. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na Caritas Archidiecezji Łódzkiej – do puszki złożono 390 zł.

• W poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego
• w środę – wspomnienie św. Dominika
• w czwartek – święto – św. Teresy Benedykty od Krzyża
• w piątek – święto św. Wawrzyńca
• w sobotę – św. Klary

6. W następną niedzielę rozpoczynamy Nowennę przed rozpoczęciem 93 Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę. W czasie 9 dni modlitwy po Mszy Św. będziemy polecać sprawy Kościoła, Diecezji, naszej Ojczyzny i tych wszystkich, którzy w Niej uczestniczą.

7. Bóg zapłać pewnej rodzinie, która ufundowała nową tablicę ogłoszeniową.

8. Słowa podziękowania dla Pana Węgorzewskiego Jarosława z ekipą, którzy ową tablicę ustawili przy naszym kościele. Bóg zapłać.

9. Sierpień to miesiąc rolniczego trudu, maryjnych świąt i patriotycznych rocznic, stąd apel o trzeźwość w tym miesiącu.

10. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Lipiński Piotr
i Joanna, Waliński Dominik – Bóg zapłać.

11. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.