Ogłoszenia Parafialne – 16.12.2018

III Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Nauki głoszone są dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00.
Dzieci zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 18.00. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy jej na później.
Ofiary, które złożymy na tacę w poniedziałek i wtorek, niech będą wyrazem naszej wdzięczności Ojcu Rekolekcjoniście za prowadzone Rekolekcje.
Prosimy o modlitwę w tych intencjach.

rekole.2.jpg

2. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony
Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.

3. Zapraszamy wszystkich na Roraty, które są celebrowane codziennie o godz. 18. 00.

4. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od 14.00:
*środa – ul. Aleksandrowska – 2 księży
*czwartek – ul. Plonowa, Sycylijska, Włoska
*sobota – od 9.00 – 1/ Antoniewska, Kocidłowska 2 ks. ul. Sokołowska

5. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Kosiec Stanisław i Radosław z ekipą, Janus Henryk i Stanisław – Serdeczne Bóg zapłać.

6. Pod chórem są do nabycia kalendarze i tygodniki katolickie – Niedziela i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s