Ogłoszenia Parafialne – 27.01.2019

III Niedziela Zwykła
1. W sobotę – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego.
Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej. Poświęcenie gromnic w czasie Mszy św. o godz. 10.00 i o 18.00. Został zakupiony olej do świec na ołtarze w naszym kościele, osobom, które zwyczajem lat ubiegłych chcą złożyć w ofierze taki olej, składam serdeczne podziękowanie.
Bóg zapłać.
tomasz_rady1.jpg

2. W następną niedzielę na mszy św. o 11.30 poświęcenie świec dla dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą a po mszy św. odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

• w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu
• w czwartek – św. Jana Bosko
• I piątek – odwiedziny chorych od godz. 8.00
• I sobota – Święto Ofiarowania Pańskiego i dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce Bożej,

4. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską. 730 rodzin zaprosiło kapłana do swojego
domu, czyli 1980 osób przyznaje się do łączności z naszą parafią. Serdeczne Bóg zapłać.
W następną niedzielę o godz. 8.00 Msza św. w int. Rodzin, które przyjęły kapłana po kolędzie.

5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s