Ogłoszenia Parafialne – 07.04.2019

5 Niedziela Wielkiego Postu
1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu
na zakończenie każdej Mszy św.
2. W sobotę w Archikatedrze ks. Biskup Ireneusz Pękalski ustanowił 69 nowych lektorów a wśród nich 3 z naszej Parafii – Matusiaka Dawida, Strzelczyka Macieja, Zemło Grzegorza, oraz 21 ceremoniarzy liturgii w tym 2 z naszej Parafii – Matusiaka Łukasza i Zemło Tymoteusza. Nowych lektorów i ceremoniarzy serdecznie witamy, życząc im obfitego Bożego błogosławieństwa.
lektorzy2.jpg

3. W piątek nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, które poprowadzi Róża Różańcowa p.w. „Wniebowzięcie NMP”. W niedzielę GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30, po nich Msza Św.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm przed każdą mszą św. Uroczyste na Mszy o 11.30 z procesją dokoła kościoła.

5. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają świece, które będą nam potrzebne w Wielką Sobotę.

6. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na wyjazdy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci, organizowany już po raz 30 przez kleryków naszego Seminarium Duchownego. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.

7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowały: Pani Ługowska Jadwiga i Goleń Ewa a przy odnowieniu Figury Pana Jezusa do grobu – Pani Marlena Szymczyk. Bóg zapłać.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s