Ogłoszenia Parafialne – 12.05.2019

IV NIEDZIELA WIELKANOCY
1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
2. We czwartek w naszym kościele Mszę Świętą o godz. 12.00 z racji swojej 39 rocznicy święceń biskupich odprawi Arcybiskup Senior Władysław Ziółek wraz z 14 kapłanami z racji ich 39 rocznicy Święceń Kapłańskich. Zapraszamy
3. We wtorek przypada święto Św. Macieja Apostoła a w czwartek św. Andrzeja Boboli.
4. W następną niedzielę Msza św. z racji Rocznicy I Komunii Św. o godz. 11.30. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę od 16.00.
MBNP_inf.jpg

5. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna.
Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach
i kapliczkach.

6. W następną niedzielę zbiórka ofiar na tacę na działalność duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej.

7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali:
Kaczmarek Zofia,  Kosiec Stanisław i Radosław z ekipą – Bóg zapłać.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela Przewodnik Katolicki
i Gość Niedzielny.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Ewa Kuna – l. 69, z ul. Spadkowa
Ś.p. Lech Thoelke – l. 92, z ul. Zagonowa
Ś.p. Lucyna Bilska – l. 79, z ul. Szczecińska
Ś.p. Agnieszka Zawadzka – l. 41, z ul. Lechicka

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….”