Ogłoszenia Parafialne – 19.05.2019

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na działalność duszpasterską Archidiecezji
Łódzkiej.
2. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna. Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.
3. W środę przypada 31 rocznica święceń kapłańskich arcybiskupa metropolity Grzegorza Rysia.
maj.jpg2.jpg

4. Zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa przygotowanie do przyjęcia Sakramentów Św. powinno się dokonywać w swojej Parafii, dlatego w tym tygodniu nasi Parafianie mogą zapisać swoje dziecko na katechezę przygotowującą do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej w 2020 r.

5. W sobotę święcenia kapłańskie w archikatedrze o godz. 10.00. Wśród wyświęcanych będzie diakon Kamil Gregorczyk, który odbywał praktykę roczną w naszej Parafii i w niedzielę 26 maja o 11.30 odprawi w naszym kościele Mszę Prymicyjną.
Polecajmy Go Bogu w naszych modlitwach.

6. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Kosiec Stanisław, Radosław z ekipą, Kaczmarek Zofia, Kobyłecka Monika i Michał, Lipińska Joanna, Walińska Dominika i Kornacka Karolina – Bóg zapłać.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Przewodnik Katolicki, Mały Gość i Gość Niedzielny.