Ogłoszenia Parafialne – 02.06.2019

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś – Święto Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność. Okazja do podziękowania tym wszystkim, od których otrzymujemy dobro. Zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

2. Dzisiaj po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku – czyli w 2020, przyjmą I Komunię świętą. Obecność obowiązkowa.

3. W naszym kościele nabożeństwa czerwcowe o 17.30 a w niedzielę o 16.30.

• I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii,
• I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.00.

5. W następną niedzielę Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Zbiórka ofiar na tacę na budowę kościołów w Archidiecezji łódzkiej.

MBSerce.jpg

6. W tym roku Eucharystyczna Procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Aleksandrowska , Tatarczana, Rojna, Belgijska, Tatarczana.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Przewodnik Katolicki
i Gość Niedzielny.