Ogłoszenia Parafialne – 14.07.2019

XV Niedziela Zwykła
1. „Tornister pełen uśmiechu”- to akcja charytatywna, której celem jest skompletowanie i przekazanie wyprawek szkolnych biednym dzieciom na Białorusi. Otrzymaliśmy z Caritas 12 pustych plecaków. Chętnych prosimy o zabranie plecaków i uzupełnienie artykułami szkolnymi, zgodnie z załączoną listą. Każdy plecak jest przypisany do konkretnego dziecka. Bóg zapłać za dobre serca.
3_Rembrandt_samarytanin.jpg

2. W dniach od 21 do 28 lipca 2019 r, obchodzimy 20 Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”, dlatego dzisiaj przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek. Podaruj 1 grosz za 1 km na rzecz misyjnych środków transportu jako Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże. W imieniu misjonarzy dziękujemy ofiarodawcom.

3. W następną niedzielę błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy Św.

4. W tym tygodniu przypada :
• W poniedziałek – św. Bonawentury
• We wtorek – NMP z góry Karmel
• we czwartek – bł. Szymona z Lipnicy

5. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Więckowska Janina, Kaczmarek Zofia, Kosiec Stanisław, Dreko Stefan – serdeczne Bóg zapłać.

6. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Przewodnik Katolicki
i Gość Niedzielny.

7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p. Piotr Roda – l. 62 z ul. Tatarczana
„ Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….”