Ogłoszenia Parafialne – 01.09. 2019

XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
2. W następną niedzielę 8 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny.
Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę św. w następną niedzielę na godz. 11.30, aby ten nowy rok pracy rozpocząć poświęceniem przyborów szkolnych i z Bożym błogosławieństwem.

3. W tym tygodniu przypada:

• We wtorek – św. Grzegorza Wielkiego – dzień imienin Ks. Abpa Grzegorza Rysia
  • I czwartek miesiąca
  • I piątek miesiąca – Dzień wynagrodzenia za grzechy przeciw życiu. Do chorych udam się od godz. 8.00.
  • I sobota – dzień modlitw wynagradzających za zniewagi i obelgi wyrządzone Matce Bożej.

4. W następną niedzielę ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z ubezpieczeniem Parafii. Bóg zapłać.

22ppp.jpg

5. W minionym tygodniu przy kościele pracowali:  Więckowska Janina, Kaczmarek Zofia, Dubiński Grzegorz
i ekipa Pana Stefana Dreko – serdeczne Bóg zapłać.
6. Pod chórem do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Gość.

7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Ś.p. Sławomir Izdebski – l. 65 – ul. Normandzka  „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s