Ogłoszenia Parafialne – 22.09.2019

XXV  Niedziela Zwykła
1.
W tym tygodniu przypada :
• W poniedziałek – wsp. Św. O. Pio
• w środę – bł. Władysława z Gielniowa
• w czwartek – św. Kosmy i Damiana
• w piątek – św. Wincentego a Paulo
• w sobotę –  św. Wacława

Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach miast odbędzie się, jak co roku, 28 września, o godz. 15.00. Zachęcam do gromadzenia się w różnych miejscach naszych miast i głośnego odmówienia koronki. Zachęcajmy też przechodniów do włączenia się do modlitwy.Ta prosta inicjatywa modlitewna rozpoczęła się w Łodzi 12 lat temu i obejmuje dziś wszystkie kontynenty ziemi
25ttttpppp.jpg

1. W ubiegłą niedzielę, zebrano do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej 390 zł.
  2. Rozpoczynamy cykl katechez dla dorosłych. Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.
  3. W następną niedzielę w czasie Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii Św.
  4. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Więckowska Janina, Kaczmarek Zofia i Janus Henryk –  serdeczne Bóg zapłać.
  5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.