Ogłoszenia Parafialne – 10.11.2019

XXXII Niedziela Zwykła
1.
Dzisiaj przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w Sudanie Południowym. Dzięki ofiarom składanym do puszek możemy pomóc w walce z głodem, który dotyka około 7 mln tamtejszych ludzi.
32.jpgppp.jpg

• w poniedziałek – św. Marcina
  • we wtorek – św. Jozafata
  • w środę – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  1. W środę w czasie Nabożeństwa Nowennowego o 17.30 zostanie poświęcona nowa Figura Matki Bożej na placu przed kościołem. Proszę o przyniesienie świec na procesję.
  1. Katecheza dla dorosłych. „Palestyna – Ziemia Święta”.Zapraszam do sali katechetycznej na plebani we czwartek po mszy św. czyli o 18.30.
  1. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed  I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  1. Od następnej niedzieli do 08 grudnia odbędzie się zbiórka żywności
  • W każdą niedzielę przed kościołem
  • W każdy wtorek 16.30 – 18.00, w punkcie naszego koła Caritas na plebani
    artykuły spożywcze paczkowane np. cukier, mąka, puszki, tłuszcze itp
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Janus Henryk i Stanisław – serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny