Ogłoszenia Parafialne – 24.11.2019

XXXIV Niedziela – Chrystusa Króla Wszechświata
1. Dziś w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu  Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
2.
Dzisiaj zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.
3. Po ogłoszeniach poświęcę opłatki wigilijne, które od dziś będą roznoszone po
domach, początek od strony Zgierza. Tego zadania podjął się – znany dobrze z lat poprzednich –  Pan Grzegorz Dubiński.  Opłatki będą również do nabycia w kancelarii parafialnej i zakrystii.
krola.12jpg.jpg

1. W tym tygodniu przypada:
  • W poniedziałek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  • W sobotę – św. Andrzeja Apostoła
  1. Za tydzień, od I niedzieli Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, ale już dziś
    zachęcamy do takiej organizacji czasu, by móc uczestniczyć w Roratach o 18.00.
  1. W ostatnim czasie w naszym kościele został wymieniony gazowy piec grzewczy. Panom – Henrykowi i Stanisławowi Janus składam serdeczne podziękowanie za wykonaną pracę.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Bibik Ireneusz, Kosiec Stanisław i Dubiński Grzegorz – Serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Mały Gość,  Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:          Ś.p.  Krystyna Droszczak  – l. 65  z ul. Pistacjowa

„Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….”