Ogłoszenia Parafialne – 08.12.2019

II Niedziela Adwentu 
1.
W każdą niedzielę w naszym kościele o godz. 7.40 śpiewamy
Godzinki  ku czci Niepokalanego Poczęcia N.M.P.”.
2. Roraty codziennie o godz. 18.00.  Zapraszamy z lampionami.


3. W dzisiejszą niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodzie a przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

4. W nocy 13 grudnia (piątek)  zapraszamy na czuwanie  przed Najświętszym Sakramentem. Jest to czas który możesz dać Bogu, czas łaski dla Ciebie i Twojej rodziny, czas podziękowań  i próśb, czas Twojej osobistej adoracji – uwielbienia.  Zaczynamy o 18.00, a kończymy o 24.00. Zapraszam do wpisania się na godzinową listę która znajduje się zakrystii.

5. Słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy złożyli artykuły spożywcze dla ubogich. Dary owe w najbliższym czasie zostaną przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii. Niech Dobry Bóg okaże i Wam Swoje Nieskończone Miłosierdzie na miarę Waszych serc.

6. W następną niedzielę 15 grudnia, rozpoczniemy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które poprowadzi Ks. Dominik Lubiński Nauki będą głoszone w niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00.  Prosimy o modlitwę w tych intencjach.

7. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
* poniedziałek (09.12)  od 14.00 – ul. Chochoła (od Kujawskiej).
* środa (11.12) – Uprawna  (od Kujawskiej).
* czwartek (12.12)  – ul. Hektarowa (od Kłosowej).
* sobota (14.12) od 9.00  – Drozdowa, Kozia, Wronia, Kąkolowa

8. Pod chórem są do nabycia kalendarze i tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.