Ogłoszenia Parafialne – 15.12.2019

III Niedziela Adwentu  – 15 grudnia 2019
1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Nauki głoszone są dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00.
Dzieci zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 18.00. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy  jej na później.
Ofiary, które złożymy dzisiaj na tacę, niech będą wyrazem naszej wdzięczności Ojcu Rekolekcjoniście za prowadzone Rekolekcje. Prosimy o modlitwę w tych intencjach.
rekolekcje_adwentowe_2019ppp.jpg

2. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.

3. Zapraszamy wszystkich na Roraty, które są celebrowane codziennie o godz. 18. 00.
Od poniedziałku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

4. Osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniu szopki i dekoracji świątecznej
w naszym kościele, zapraszamy w sobotę po mszy św. o 18.00.

5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od 14.00:

*środa (18.12)   – ul. Szczecińska, Gruntowa, Skibowa.
*czwartek (19.12) – ul. Tytoniowa, Morgowa, Kompostowa, Rodła.
*sobota (21.12)  – od 9.00 – ul. Antoniewska, Kocidłowska, Sokołowska.

6. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pani Ługowska Jadwiga i Goleń Ewa – Serdeczne Bóg zapłać.

7. Pod chórem są do nabycia kalendarze i tygodniki katolickie – Niedziela i Gość Niedzielny.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
          Ś.p.  Zofia Sibińska  – l. 74  z ul. Liściasta
Ś.p.  Mieczysław Mostowy  – l. 82  z ul. Walońska
Ś.p.  Antoni Ratomski  – l. 70  z ul. Selerowa

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….”