Ogłoszenia Parafialne – 12.01.2020

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12 stycznia 2020

1. Dzisiaj koniec okresu Narodzenia Pańskiego, od jutra okres zwykły. Mimo to zgodnie z polską tradycją do 2 lutego zachowujemy choinki, żłóbek i śpiewamy kolędy. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
2. Zgodnie z kanonem 396 Kodeksu Prawa Kanonicznego- kanonicznej wizytacji naszej Parafii dokona ks. Arcybiskup Grzegorz Ryś w następną niedzielę 19 stycznia 2020 r.
Powitanie rozpoczynające wizytację odbędzie się  o godz. 8.00,
iinCCC.jpgPPP.jpg

• Zapraszam na godz. 8.00 Róże Różańcowe, Asystę i Caritas i po mszy na spotkanie z ks. Arcybiskupem.
  • Na godz. 10.00 Służbę Liturgiczną Ołtarza i Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
  • Na godz. 11.30 dzieci
  • Na godz. 15.00 do salki katechetycznej – Radę Duszpasterską i Ekonomiczną oraz Katechetów.
  • O 16.30 Msza Św. kończąca Wizytację Kanoniczną
  1. W tym tygodniu czcimy:
  • W piątek – św. Antoniego, opata
  • w sobotę – początek Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
  1. W następną niedzielę, ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na potrzeby Parafii. Bóg zapłać
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od 14.00:

*13 I  poniedziałek– ul. Flamandzka, Klinowa.
   *15 I  środa – ul. Skwarczyńskiej, Bylinowa, Sikiryckiego,Jażdżewskiego, Kędry.
   *16 I  czwartek – ul. Safrina, Kondka.

1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.
  2. W tym tygodniu odeszły do wieczności:
    1. + Zofia Kiełbik l. 68 z ul. Szczecińska
    2. + Zofia Stachlewska l. 95 z ul. Plonowa

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.