Ogłoszenia Parafialne – 26.01.2020

III Niedziela Zwykła – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO
1.
Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie kanonicznej wizytacji ks. Arcybiskupa składam serdeczne podziękowanie –
Bóg zapłać, jesteście wspaniali!
2. W następną niedzielę – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej.
Poświęcenie gromnic w czasie wszystkich Mszy św. Został zakupiony olej do świec na ołtarze w naszym kościele, osobom, które zwyczajem lat ubiegłych chcą złożyć w ofierze taki olej, składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
NIedziela_Słowa_Bożego2.jpg

3. W następną niedzielę na mszy św. o 11.30 poświęcenie świec dla dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą a po mszy św. odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

4. W tym tygodniu przypada:

  • We wtorek– św. Tomasza z Akwinu
  • w piątek – św. Jana Bosko
  • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej, zmiana tajemnic różańcowych.

5. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską. 755 rodzin zaprosiło kapłana do swojego domu, czyli 2140 osób przyznaje się do łączności z naszą parafią. Serdeczne Bóg zapłać.
W następną niedzielę o godz. 11.30 Msza św. w int. Rodzin, które przyjęły kapłana po kolędzie.

6. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.