Ogłoszenia Parafialne -02.02.2020

IV Niedziela Zwykła
1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św. oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej Parafii.
3. I piątek – odwiedziny chorych od godz. 8.00
4nz.jpgpppkk.jpg

4. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można składać na placu przy plebani do 28 lutego albowiem wtedy zostanie zabrany. Przychody z akcji wspomogą zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.
5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela  i Gość Niedzielny.