Ogłoszenia Parafialne – 06.09.2020

XXIII  Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji  I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
  • We wtorek – święto Narodzenia NMP
  • w  sobotę –  Najświętszego Imienia Maryi
  • 3. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę po mszy wieczorowej na plebani.
  • 4. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed  I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  • 5. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań Matce Bożej. Ze spowiedzi można skorzystać  przed Mszą Świętą.
  • 6. W minionym tygodniu przy kościele pracowali:  Kaczmarek Zofia, Więckowska Janina i Kosiec Stanisław –  serdeczne Bóg zapłać.
  • 7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.