Ogłoszenia Parafialne – 13.09.2020

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 24nz-4.jpg444-4.jpg
  1. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na budowę domu Pomocy Społecznej „Pomocna Dłoń” w Kaszewicach.
  2. W następną niedzielę I Komunia Św. w naszej Parafii o godz. 11.30 Nabożeństwo pokutne i Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 9.00. Osoby nie związane z I Komunią św. zapraszam na Msze św. o innej godzinie.
  3. W tym tygodniu przypada :

  • W poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • We wtorek – NMP Bolesnej
  • W środę – św. Korneliusza i Cypriana
  • W piątek – św. Stanisława Kostki

4. W najbliższym czasie kancelaria czynna tylko we wtorki od godz. 16 do 17.00

5. W imieniu nas wszystkich pragnę serdecznie podziękować Pewnej Osobie, która pokryła koszty urządzenia do dezynfekcji rąk w naszym kościele. Dziękuję również gorąco Państwu Ewelinie i Sebastianowi Bezat oraz Grzegorzowi Dubińskiemu za nową tablicę informacyjną na ogrodzeniu kościoła. Niech Dobry Bóg – za tak szlachetny i piękny dar szczodrze wynagrodzi.

6. W minionym tygodniu przy kościele pracowali:  Janus Henryk, Kaczmarek Zofia, Więckowska Janina, Kosiec Stanisław –  serdeczne Bóg zapłać.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.