Ogłoszenia Parafialne – 27.09.2020

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Nabożeństwa różańcowe w październiku –
  W dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.00.
 2. W tym tygodniu przypada :
  • w poniedziałek – św. Wacława – Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach miast odbędzie się, jak co roku, 28 września, o godz. 15.00. Zachęcam do gromadzenia się w różnych miejscach naszych miast i głośnego odmówienia koronki. Zachęcajmy też przechodniów do włączenia się do modlitwy. Ta prosta inicjatywa modlitewna rozpoczęła się w Łodzi 13 lat temu i obejmuje dziś wszystkie kontynenty ziemi.
  • we wtorek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • w środę – św. Hieronima
  • w I czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus – dzień modlitw o powołania kapłańskie
  • w I piątek – św. Aniołów Stróżów
  • I sobota – NMP Różańcowej
 3. W najbliższym czasie kancelaria czynna tylko we wtorki od godz. 16 do 17.00
 4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.