Ogłoszenia Parafialne – 01.11.2020

1. Za tydzień przeżywamy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w REPUBLICE ŚRODKOWOAFRYKAŃSKIEJ. Republika Środkowoafrykańska potrzebuje przede wszystkim wewnętrznego pokoju, dzięki któremu można zbudować lepszy kraj. Nasi bracia i siostry z RŚA potrzebują naszego wsparcia duchowego i materialnego. Dzięki ofiarom składanym do puszek – podarujmy im nadzieję!
2. Kwiaty do dekoracji kościoła ofiarowała Rodzina Matusiaków z ul. Chochoła. Serdeczne Bóg zapłać!
3. W tym tygodniu przypada:

  • W poniedziałek – wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych
  • W środę – św. Karola Boromeusza
  • I czwartek miesiąca
  • I piątek – do chorych od godz. 8.00
  • I sobota – zmiana tajemnic Różańcowych

4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny