Ogłoszenia Parafialne – 13.12.2020

1. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.
2. Od środy rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
3. Zapraszamy wszystkich na Roraty, które są celebrowane codziennie o godz.18. 00.
4. Słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy złożyli artykuły spożywcze dla ubogich. Dary te, dzięki pomocy członków Rady Osiedla zostały przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii. Niech Dobry Bóg okaże i Wam Swoje Nieskończone Miłosierdzie na miarę Waszych serc.
5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie – Niedziela i Gość Niedzielny.
6.
W minionym tygodniu odeszli  do wieczności:

         Ś.p. Zofia Krawczyk – l. 89   z ul. Uprawna
         Ś.p. Jan Woźniak – l. 72   z ul. Kłosowa
             „Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”