Ogłoszenia Parafialne – 27.12.2020

1. Zapraszamy wszystkich do uroczystego zakończenia roku w czwartek – w związku z obostrzeniami na Mszę Świętą o godz. 17.00. Przed Najświętszym Sakramentem przeprosimy Boga za wszystkie grzechy osobiste, społeczne i narodowe oraz zaniesiemy modlitwy dziękczynne uwieńczone śpiewem hymnu „TE DEUM”.
2. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – początek Nowego Roku, światowy Dzień Pokoju. Msze św. o 10, 11.30 i 16.30, można uzyskać odpust zupełny za pobożny udział w publicznym śpiewie w kościele hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
3. W tym tygodniu przypada :
W poniedziałek –- św. Młodzianków
I sobota – dzień wynagrodzenia Matce Bożej. Zmiana tajemnic różańcowych, wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu
4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie.