Ogłoszenia Parafialne – 31.01.2021

  1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej.
  2. We wtorek – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic w czasie Mszy św. o godz. 10.00 i o 18.00. Został zakupiony olej do świec na ołtarze w naszym kościele, osobom, które zwyczajem lat ubiegłych chcą złożyć w ofierze taki olej, składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu przypada:
  • W środę – św. Błażeja – błogosławieństwo gardła
  • I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej Parafii.
  • I piątek – św. Agaty – odwiedziny chorych od godz. 8.00
  • I sobota – wymiana tajemnic różańcowych
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela  i Gość Niedzielny.