Ogłoszenia Parafialne – 28.02.2021

1. Zbiórka ofiar do puszek  na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
2. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną  na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 1200  zł.
Za dar Waszych serc składam  serdeczne Bóg zapłać
3.
Bardzo serdecznie witam Pana Krystiana Lewandowskiego – nowego organistę w naszej Parafii.
4. Bardzo serdecznie dziękuję pewnej osobie za ufundowanie ornatu ze św. Józefem dla naszej parafii.
5. Bardzo serdecznie dziękuję pewnej osobie za dar róży do obrazu Matki Bożej.
6. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 30 i Msza Święta.
7.
W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE o godz. 30 a po nich Msza Św.
8.
W tym tygodniu przypada :
I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zak. z naszej parafii.
I piątek – odwiedziny chorych od  8.00
I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej – zmiana tajemnic różańcowych
9. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracował Pan Janus Henryk – Bóg zapłać.
10. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki – świece
11. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.