Ogłoszenia Parafialne – 07.03.2021

1. W poniedziałek mija 8 rocznica śmierci poprzedniego Proboszcza Ks. Józefa Caruka.
2. W ubiegłą niedzielę na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce zebraliśmy 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
3. Serdecznie dziękuję Parafianom, którzy przekazali ofiary na konto Parafii. Bóg zapłać.
4. Zostały zakupione 4 ołtarze na Boże Ciało. Bardzo serdecznie dziękuję 2 rodzinom za ufundowanie 2 ołtarzy.
5. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30,   a w niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30 i po nich Msza Św.
6. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi przed Mszą Św., nie odkładajmy jej na później.
7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Bibik Ireneusz i Janus Henryk – Bóg zapłać.
8. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki – świece.
9.
Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.