Ogłoszenia Parafialne – 14.03.2021

1. Dzisiaj Niedziela Radości –„Laetare”.
  2. W piątek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Archidiecezji Łódzkiej. Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, a w niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30  i po nich Msza Św.
  3. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  4. W następną niedzielę, ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na potrzeby Parafii. Bóg zapłać.
  5. W następną niedzielę odbędzie się zbiórka żywności dla osób potrzebujących z naszej Parafii. Paczki z artykułami żywnościowymi i środkami czystości można dostarczać do zakrystii lub Punktu Caritas we wtorki w godz. 16.00 – 17.00.
  6. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki – świece.
  7. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można składać na placu przy plebani do 14 kwietnia 2021 r. albowiem wtedy zostanie zabrany. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata, Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.
  8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Irena  Wituła   – l. 89  z ul. Uprawna
           Ś.p. Marian Majdziński   – l. 68 z ul. Kondka
                 „Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”.