Ogłoszenia Parafialne – 21.03.2021

1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm przed każdą Mszą św.
2. W piątek nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30 a w niedzielę GORZKIE ŻALE o godz. 16.30, po nich Msza Św.
3. W imieniu nas wszystkich składam serdeczne podziękowanie Panu Ireneuszowi Bibik za rozbudowanie konfesjonału w naszym kościele.
4. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki, które będą nam potrzebne w Wielką Sobotę, baranki wielkanocne i palemki.
5. Zbiórka żywności dla osób potrzebujących z naszej Parafii. Paczki z artykułami żywnościowymi i środkami czystości można dostarczać do zakrystii przed Mszą św. lub Kancelarii we wtorki i piątek w godz. 16.00 – 17.00.
6. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 18.00. Dzień Świętości Życia i Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Obrony Życia.
7. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zużyty sprzęt można składać na placu przy plebani do 14 kwietnia 2021 r. albowiem wtedy zostanie zabrany. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata, Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny