Ogłoszenia Parafialne – 06.06.2021

  1. Dziś – Święto Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności za niepodległość i wolność. Okazja do podziękowania tym wszystkim, od których otrzymujemy dobro. Zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Nabożeństwo czerwcowe z procesją Eucharystyczną   o godz. 17.30.
  1. W czwartek na zakończenie eucharystycznych procesji, błogosławieństwo wianków  i ziół.
  1. W tym tygodniu przypada :
  • we wtorek św. Jadwigi Królowej.
  • W piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA.  Można uzyskać odpust zupełny za publiczne  odmówienie Aktu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Na zakończenie nabożeństwa błogosławieństwo dzieci. Ze względu na uroczystość, można spożywać pokarmy mięsne.
  • W sobotę – dzień Niepokalanego Serca NMP
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.