Ogłoszenia Parafialne – 25.07.2021

  1. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  2. W tym tygodniu przypada :
  • W poniedziałek – św. Joachima i Anny – dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom.
  • W czwartek – św. Marty
  • W sobotę – św. Ignacego z Loyoli
  1. Rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji. Przez pamięć o wielkich dziełach, które Bóg dokonał w naszym Narodzie w tym miesiącu, a także odpowiadając na apel Kościoła, powstrzymajmy się od spożywania napojów alkoholowych; nie częstujmy też innych. Zachęcam także do osobistej modlitwy w intencji trzeźwości całej naszej Parafii i Narodu oraz wpisania się do Księgi Trzeźwości, wyłożonej na ołtarzu.

  1. W przyszłą niedzielę (01 sierpnia), we wszystkich kościołach i kaplicach archidiecezji łódzkiej, przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek w ramach ogólnopolskiej akcji „Solidarni z Bejrutem”. Pamiętajmy również o modlitwie za dotkniętych tragedią mieszkańców Bejrutu oraz tych, którzy niosą im pomoc.
  2. W minionym tygodniu przy kościele pracowała: Kaczmarek Zofia, Więckowska Janina – Bóg zapłać.
  3. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.