Ogłoszenia Parafialne – 01.08.2021

1. Sierpień to miesiąc rolniczego trudu, maryjnych świąt i patriotycznych rocznic, stąd apel o trzeźwość w tym miesiącu.
  1. Dzisiaj (01 sierpnia), we wszystkich kościołach i kaplicach archidiecezji łódzkiej, przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek w ramach ogólnopolskiej akcji „Solidarni z Bejrutem”. Pamiętajmy również o modlitwie za dotkniętych tragedią mieszkańców Bejrutu oraz tych, którzy niosą im pomoc.
  • W środę – św. Jana Marii Vianneya
  • w piątek – ŚWIĘTO  PRZEMIENIENIA  PAŃSKIEGO
  • w I piątek – do chorych od godz. 8.00
  • w I sobotę – zmiana tajemnic różańcowych

1. W następną niedzielę zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów im. św. Jana Pawła II w  Łodzi.
  2. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  3. W minionym tygodniu przy kościele pracowały:   Kaczmarek Zofia, Więckowska Janina, Karpicka Mirosława  – Bóg zapłać.
  4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.